Home Třídy VI. A
2013A

Třídní učitelka Helena Konopová.

Rozvrh hodin.

Recitační soutěž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček
Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 20:49

Dne 20. 12. 2018 se žáci 5. A zúčastnili třídního kola recitační soutěže v místní knihovně v Rudě nad Moravou. Téměř všichni žáci se na soutěž poctivě připravovali. Nejúspěšnějším soutěžícím se stal Vašek Pleyer, který svým přednesem těžké básně Polednice od K. J. Erbena suverénně vyhrál. Druhé místo obsadila Sabina Chromková a třetí Klára Verešová. Tito tři výherci postupují do školního kola recitační soutěže.

Sluneční soustava a návštěva planetária 5.A PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Gintherová
Pátek, 08 Prosinec 2017 10:13

Dne 28.11.2017 se naše třída ponořila do hlubin vesmírného oceánu v Olomouci v pevnosti poznání. Děti pocítily sílu Velkého třesku, prošly se po povrchu Měsíce a stanuly v těsné blízkosti samotného Slunce. Pořad se dětem velice líbil. Děti se po jeho skončení nasvačily, koupily si pohlednice měsíce a planet, hopíky do černé díry a brýle na pozorování zatmění Slunce. Vyzkoušely a prohlédly si také nové a další interaktivní exponáty.

Aktualizováno Středa, 10 Říjen 2018 10:14