Home Soutěže a olympiády
Soutěže

Recitační soutěž PDF Tisk Email
Pátek, 08 Únor 2019 09:35

Na naší škole se jako každý rok pořádala recitační soutěž. Tentokrát zpříjemnila čtvrteční odpoledne 7. 2. 2019. Žáci si připravili neuvěřitelně rozmanitý výběr básní, ať už od známých či neznámých autorů, ale objevila se zde i vlastní tvorba. Celé odpoledne probíhalo v dobré náladě a příjemném duchu.
Při některých básních se porotě zatajil dech,  a nebo se jim naopak zjevil úsměv na tváři.

Všichni zúčastnění si zaslouží velikou poklonu a dva nejlepší z každé kategorie, budou obhajovat naši školu na okrskovém kole, které se koná 20 .3. 2019 v Šumperku.

Markéta Roudenská 9.A

Recitační soutěž – výsledková listina – 7. 2. 2019

Kategorie I.

1. Tříska Alexandr, 6. A

Kašparová Klára, Gronychová Simona, 6. A

2. Nováková Michaela, 6. A

3. Maxová Johana, 6. B

Vénos Vojtěch, 7. A

Kategorie II.

1. Kamlarová Zuzana, Kamlarová Tereza, 8. B

Makáňová Eliška, 9. A

2. Diviš Ondřej, 9. A

Havlíčková Veronika, 9. A

3. Březinová Michaela, 8. B

Ostatní soutěžící se umístili na 4. místě.

Děkujeme a gratulujeme všem zúčastněným.

Robotix 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček
Úterý, 29 Leden 2019 20:07

V úterý 22. 1. 2019 se zúčastnili žáci naší školy 2. ročníku robotické soutěže pořádané SPŠ Přerov. Soutěžilo se ve třech disciplínách a tří soutěžních kategoriích. Naši žáci soutěžili v kategorii Lego sledovač čáry pro základní školy a v mikroprocesor sledovač čáry pro základní školy. Původně měli kluci s mikroprocesorem soutěžit v kategorii pro základní školy, ale soutěžili by jen dva roboti, takže se rozhodli připojit ke kategorii středních škol. Ačkoliv proti nim stáli mnohem starší a zkušenější protivníci, Matouš Bartůšek skončil na druhém místě a Jan Zajíc na třetím. Velmi dobře se umístila i Jůlie Novákové a Veroniky Havlíčkové, které se umístily na třetím místě v kategorii lego sledovač čáry. Dále se v této kategorii zúčastnil i Martin Schmid a Petr Šaj, ti skončili na šestém místě. Na osmém místě se umístil Pavel Směšný a Tomáš Novotný s úplně stejnými časy.

Veronika Havlíčková

Fotoalbum

Aktualizováno Úterý, 29 Leden 2019 20:49

Vánoční turnaj ve stolním tenise PDF Tisk Email
Napsal uživatel Milan Mazák
Úterý, 18 Prosinec 2018 20:37

V pondělí 17. prosince 2018 se uskutečnil vánoční turnaj ve stolním tenise pro žáky 5. a 6. tříd. Do turnaje se přihlásilo celkem 10 hochů a 1 dívka. Žáci byli rozděleni do dvou výkonnostních skupin. Ve skupině začátečníků si postupně 4 hráči zahráli vzájemně proti sobě. Skupina byla velmi vyrovnaná a o vítězi rozhodl až poměr počtu získaných míčků. Na 1. místě skončil Miloslav Vařeka, na 2. místě Petr Lysák a na 3. místě Jana Trávníčková. Ve skupině pokročilých se hráči vylosovali do pavouka a postupně vyřazovacím způsobem došli až do finále. Zvláště semifinálové a finálové zápasy měli velmi dobrou úroveň. Na 1. místě se umístil Petr Diviš, na 2. místě Otto Bednář a na 3. místě Dominik Klimeš.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 21:02

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce PDF Tisk Email
Úterý, 29 Leden 2019 13:27

V pondělí 28. 1. 2019 se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce kat. 1. Celkem se zúčastnilo 52 soutěžících. Tereza Elnerová se umístila na krásném 10.místě a na 11. – 15.  místě se umístila Martina Banková. Obě žákyně navštěvují 9.B. Blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Olympiáda z jazyka českého PDF Tisk Email
Neděle, 09 Prosinec 2018 13:53

Dne 30. 11. 2018 proběhlo školní kolo Olympiády v českém jazyce, kterého se zúčastnilo 24 žáků z 8. a 9. tříd. Nejúspěšnější  řešitelkou se stala žákyně 9. B Tereza Elnerová s počtem 49 bodů z 50 možných. Na druhém místě se  umístila Martina Banková z 9.B. Třetí místo obsadila  Julie Nováková z  9.B a Denisa Niklová z 9.A Do okresního kola, které proběhne v lednu 2019 v Šumperku, postupuje Tereza Elnerová a Martina Banková. Děkujeme všem za účast a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL