Home O škole
Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk
Zápis do 1. ročníku a žádost o přestupu žáků do 6. ročníku pro školní rok 2020/2021 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Helena Pavelková
Čtvrtek, 19 Březen 2020 13:41

Z důvodu státem nařízené karantény a nařízení vlády o uzavření základních škol

se ruší Den otevřených dveří pro budoucí žáky Základní školy Ruda nad Moravou,

který měl proběhnout 24. března 2020. Tato akce se uskuteční v náhradním termínu.

Žádosti o přestup do ZŠ Ruda nad Moravou od školního roku 2020/2021, dotazník žáka k přestupu na základní školu(formulář) a kopii rodného listu, případně doporučení ŠPZ škola přijímá datovou schránkou, emailovou poštou (dokumenty musí mít elektronický podpis), poštou, do poštovní schránky školy či osobně v kanceláři školy (dokumenty s vlastnoručním podpisem) či prostřednictvím kmenových základních škol do 25. března 2020. Škola na základě podání těchto dokumentů rozhodne podle platné legislativy.

Z výše uvedených důvodů se mění organizační podmínky zápisu k povinnému vzdělávání dětí od 1. ročníku šk. roku 2020/2021:

zákonní zástupci doručí škole datovou schránkou, emailovou poštou (dokumenty musí mít elektronický podpis), poštou, do poštovní schránky školy či osobně do kanceláře školy (dokumenty s vlastnoručním podpisem) – žádost o přijetí k povinné školní docházce a zápisní list, přílohou kopii rodného listu dítěte do 6. dubna 2020. Škola na základě podání těchto dokumentů rozhodne podle platné legislativy.
Jakékoli dotazy směřujte telefonicky nebo na email školy.

V Rudě nad Moravou 19.3.2020
Mgr. Helena Pavelková
ředitelka školy

Žádost o přestup Dotazník žáka k přestupu do 6.r Zápisní list Žádost o přijetí Celý dokument PDF

Aktualizováno Pátek, 20 Březen 2020 08:05

Interaktivní materiály Taktik PDF Tisk Email
Středa, 18 Březen 2020 14:43

Vydavatelství Taktik zpřístupnilo naší škole všechny interaktivní materiály. Jsou připravené pro jejich řadu učebnic. Žáci se pro přístup k materiálům musí zde zaregistrovat.

Přehled všech materiálů, které má škola aktuálně k dispozici a přístup k nim naleznete na adrese: http://interaktivita.etaktik.cz Přihlásit se můžete přes internetový prohlížeč (Google Chrome, Mozilla Firefox).

Jednoduchý návod elearning.

Aktualizováno Středa, 01 Duben 2020 07:57

Výukové programy Didakta PDF Tisk Email
Středa, 18 Březen 2020 13:22

Informace pro rodiče.

Výukový materiál je přístupný po přihlášení na stránkách Didakty, po zadání přihlašovacích údajů.

Informace od autorů:

- aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10

- ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.

- upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živoutechnickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora

- apelujte na rodiče, aby nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná

Aktualizováno Středa, 18 Březen 2020 20:57

ŠKOLNÍ VÝLET - NĚMECKO PDF Tisk Email
Pondělí, 02 Březen 2020 13:41

Z důvodu malého zájmu žáků o školní výlet do Německa se tento výlet nekoná.

Dopoledne v hasičárně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Matysová
Pátek, 21 Únor 2020 13:10

Ve středu 19. 2. 2020 se třída 3. A vypravila do místní hasičské zbrojnice, kde si děti mohly prohlédnout oba hasičské vozy našich dobrovolných hasičů a také celé zázemí rudských hasičů.

Po té, co se žáci seznámili s činností dobrovolných hasičů, jsme se autobusem přesunuli do Šumperka, kde jsme měli možnost nahlédnout do hasičské zbrojnice profesionálních hasičů.

Pro děti to byl opravdu velký zážitek. Tímto bych ráda poděkovala panu Ondřeji Beranovi, který nám tuto exkurzi zajistil.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL