Home
Školní letecký den PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček   
Neděle, 11 Červenec 2010 21:12

Memoriál Stanislava Žižky - proběhl v pondělí 28. června na polním modelářském letišti v Bartoňově. Jen škoda, že se někteří členové našeho modelářského kroužku nemohli zúčastnit. I tak byl počet modelů dostatečný.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích:

Volná házedla - hodnotila se celková doba letu ve třech úspěšných kolech. Tuto kategorii vyhrál Daniel Kozák.

RC modely - bodovalo se zvládnutí základní pilotáže + volitelný akrobatický prvek. Vítězem kategorie se stal Jiří Cékr

Čestným účastníkem byl i momentálně nejstarší aktivní modelář na okolí pan Jiří Ruský. Svého času "Mistr ČSSR v A3 házedlech". I dnes se od něj můžou kluci učit, jak se háže házedlo. Dosahoval téměř trojnásobných časů než ostatní soutěžící. Děkujeme mu za účast, ale i za hlavní cenu - házedlo pro vítěze této kategorie.

Video, jak lítá elektroJET F - 15 Eagle a ostatní fotografie hledejte ve fotogalerii.

Poděkování patří i všem sponzorům, kteří nám věnovali krásné ceny. Za všechny je to modelářský obchod Satria a ostatní...Aktualizováno Neděle, 11 Červenec 2010 21:34