Home Výchovná poradkyně SETKÁNÍ RODIČŮ A ŽÁKŮ 9. TŘÍD
SETKÁNÍ RODIČŮ A ŽÁKŮ 9. TŘÍD PDF Print E-mail
Written by Martin Havlíček   
Thursday, 21 November 2019 19:59
There are no translations available.

Setkání proběhne v pondělí  25.11.2019  od 15.30 hodin v Informačním a   poradenském středisku pro volbu a změnu  povolání (učebna v přízemí) Úřadu práce ČR, Krajská pobočka Olomouc, Kontaktní pracoviště Šumperk,
M.R. Štefánika 1059/20

V průběhu setkání budete informováni:

  • O Průmyslu 4.0 a předpokládaných dopadech na trhu práce
  • O nových učebních a studijních oborech středních škol - ošetřovatel, elektrikář, kameník, tesař, mechanik elektrotechnik, masér ve zdravotnictví, Informační technologie se zaměřením na programování, design a virtuální realitu
  • O Průmyslu 4.0 a předpokládaných dopadech na trh práce
  • O stipendiích zaměstnavatelů a Podpoře polytechnického vzdělávání a řemesel v Olomouckém kraji
  • O přijímacím řízení na střední školy
  • O situaci na trhu práce a možnostech uplatnění absolventů
Last Updated on Friday, 22 November 2019 07:24