Home
10 NEJ Z ANGLIE A PAŘÍŽE PDF Print E-mail
Written by Martin Havlíček   
Friday, 07 December 2018 19:53
There are no translations available.

Organizátor: ZŠ Ruda nad Moravou, CK Školní zájezdy s.r.o.

Číslo zájezdu: 20019b

Termín v délce 6 dní: odjezd 15. 5., příjezd 20. 5. 2020 (bude upřesněno)

Druh ubytování: 1 x hotel F1, 2x v hostitelských rodinách

Druh stravy: plná penze (snídaně a večeře v rodinách, oběd formou balíčku)

Druh dopravy: autobus

Předpokládaná cena zájezdu: 9 900,-Kč (maximálně ve třech splátkách dle níže uvedeného splátkového kalendáře).

Celý dokument v PDF

Závazná přihláškaOrganizátor: ZŠ Ruda nad Moravou, CK Školní zájezdy s.r.o.
Číslo zájezdu: 1901096
Termín v délce 5 dní: odjezd 11. 5. nebo 12. 5. 2019 (bude upřesněno)
Druh ubytování: v hostitelských rodinách
Druh stravy: plná penze (snídaně a večeře v rodinách, oběd formou balíčku)
Druh dopravy: autobus
Cena zájezdu: 8 950,-Kč (maximálně ve třech splátkách dle níže uvedeného
splátkového kalendáře).
V ceně zájezdu je kromě ubytování a stravy zahrnuta doprava, pojištění léčebných výloh
v rozsahu ČSOB do výše 3 mil.Kč, pojištění odpovědnosti za škody do výš 2 mil.Kč, pojištění
ztráty zavazadel, úrazové pojištění a pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše
80% stornopoplatků, pojištění proti úpadku CK, průvodce CK, informační materiály a mapky.
Dále vstupy: National Gallery, London Eye, jízda metrem, plavba lodí po řece Temži,
Tower of London, Warner Bros studio.
Podmínky účasti žáků:
 odevzdaná předběžná přihláška pro zařazení do výběru,
 schválená účast předmětovou komisí anglického jazyka a vedení školy
(dle stanovených kritérií – prospěch v AJ, chování, zdravotní způsobilost, ročník),
 závazná přihláška zákonných zástupců vybraných žáků a souhlas s účastí žáka
a s podmínkami zájezdu (na jejím základě bude dítěti přiřazen variabilní symbol),
 včasná platba (v kanceláři školy proti potvrzení) dle splátkového kalendáře:
2 000,-Kč do 15.12.2018
3 950,-Kč do 31.01.2018
3 000,-Kč do 28.2.2018.
Pokud některá z podmínek nebude dodržena, škola postupuje pořadí vybraných žáků
určeným náhradníkům.
Žáci, kteří se zájezdu zúčastní, musí mít vlastní platný cestovní pas!Vzdělávací zájezd do Velké Británie Londýn – královské město na TemžiOrganizátor: ZŠ Ruda nad Moravou, CK Školní zájezdy s.r.o.Číslo zájezdu: 1901096Termín v délce 5 dní: odjezd 11. 5. nebo 12. 5. 2019 (bude upřesněno)Druh ubytování: v hostitelských rodináchDruh stravy: plná penze (snídaně a večeře v rodinách, oběd formou balíčku)Druh dopravy: autobusCena zájezdu: 8 950,-Kč (maximálně ve třech splátkách dle níže uvedenéhosplátkového kalendáře).V ceně zájezdu je kromě ubytování a stravy zahrnuta doprava, pojištění léčebných výlohv rozsahu ČSOB do výše 3 mil.Kč, pojištění odpovědnosti za škody do výš 2 mil.Kč, pojištěníztráty zavazadel, úrazové pojištění a pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše80% stornopoplatků, pojištění proti úpadku CK, průvodce CK, informační materiály a mapky.Dále vstupy: National Gallery, London Eye, jízda metrem, plavba lodí po řece Temži,Tower of London, Warner Bros studio.Podmínky účasti žáků: odevzdaná předběžná přihláška pro zařazení do výběru, schválená účast předmětovou komisí anglického jazyka a vedení školy(dle stanovených kritérií – prospěch v AJ, chování, zdravotní způsobilost, ročník), závazná přihláška zákonných zástupců vybraných žáků a souhlas s účastí žákaa s podmínkami zájezdu (na jejím základě bude dítěti přiřazen variabilní symbol), včasná platba (v kanceláři školy proti potvrzení) dle splátkového kalendáře:2 000,-Kč do 15.12.20183 950,-Kč do 31.01.20183 000,-Kč do 28.2.2018.Pokud některá z podmínek nebude dodržena, škola postupuje pořadí vybraných žákůurčeným náhradníkům.Žáci, kteří se zájezdu zúčastní, musí mít vlastní platný cestovní pas!
Last Updated on Thursday, 10 October 2019 08:34