Home Projekty Modernizace a rozvoj technické výchovy Soutěž pro žáky základních škol - Rapotín
Soutěž pro žáky základních škol - Rapotín PDF Print E-mail
Written by Milan Mazák   
Sunday, 25 November 2018 21:13
There are no translations available.

V pátek 23. 11. 2018 proběhla na odloučeném pracovišti SOU Šumperk v Rapotíně praktická soutěž pro žáky základních škol ve výrobě dřevěného výrobku (paletka na kostku poznámkových papírů). Soutěže se zúčastnili žáci osmých ročníků navštěvující volitelný předmět technická praktika. Odborná porota vybrala 3 nejhezčí výrobky žáků, kteří postoupili do druhého kola, které se uskuteční v únoru 2019. Na 1. místě se umístila Sára Hajtmarová z 8.B, na 2. místě se umístila Jana Babková a na 3. místě Jan Zajíc z 8.A. Blahopřejeme.

Last Updated on Monday, 10 December 2018 17:47