Home Soutěže Turnaj "O pohár ředitele ZŠ Libina", 24.4.2018, 2. místo
Turnaj "O pohár ředitele ZŠ Libina", 24.4.2018, 2. místo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ondřej Vykydal
Úterý, 05 Červen 2018 18:55

V úterý 24. dubna 2018 se výběr žáků 8. a 9. tříd zúčastnil florbalového turnaje „O pohár ředitele ZŠ Libina“.

Náš tým se postupně utkal s celky z pěti dalších škol (ZŠ Libina, ZŠ Troubelice, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Pionýrů Uničov a ZŠ Nový Malín).

Celkový průběh utkání nebylo možné příliš předvídat, protože s mnoha týmy jsme ještě neměli tu čest v minulosti hrát.

Turnaj přinesl mnoho zajímavých okamžiků a náš tým opět předvedl vynikající výkony. Prohrál jen s týmem ze ZŠ Dlouhá Loučka. Právě tento okamžik nakonec rozhodl o výsledném umístění. ZŠ Dlouhá Loučka získala stejně jako naši hráči 12 bodů, avšak výsledek vzájemného zápasu rozhodl o tom, že jsme obsadili 2. místo a soupeř 1. místo.

V individuálních cenách byl Kristián KÁČEREK (9.B) vyhlášen jako nejlepší brankář.

Za náš tým nastoupili:
CÉKR Jaroslav (8.A), GERCIS Nicolas Blažej (8.A), JURENKA Aleš (8.A), PAVLŮ Jaroslav (8.A), ŠAJ Petr (8.B), KUBĚNKA David (9.A), STANKE Jiří (9.A), DITTRICH Jiří (9.B), DIVIŠ Michal (9.B), KÁČEREK Kristián (9.B), KAŠPAR Jan (9.B) a MAZÁK Jan (9.B)

Našemu týmu bych touto cestou chtěl pogratulovat k vynikajícímu umístění.

Chtěl bych poděkovat p. Crhonkovi za organizaci turnaje a také rozhodčím p. Šiškovi a p. Šenkovi za hladký průběh turnaje.

Ondřej Vykydal

Aktualizováno Úterý, 05 Červen 2018 18:57