Home Projekty Exkurze Exkurze Střední Škola Dobruška - Podorlické vzdělávací centrum
Exkurze Střední Škola Dobruška - Podorlické vzdělávací centrum PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček
Pondělí, 11 Prosinec 2017 10:36

Dne 1. prosince 2017 žáci: Martin Karger, Jana Divišová, David Víšek, Marie Matýsová a Jůlie Nováková jeli prezentovat a představit naši školu na Střední průmyslovou školu v Dobrušce, se kterou je naše škola ve vzdělávacím projektu.

Po příjezdu nás vřele uvítali, pohostili a následoval rozhovor o akcích a činností všech zúčastněných škol. Poté nás studentka provedla všemi objekty školy, například odbornými dílnami.

Hlavní naší činností bylo představení našeho Lego robota, kterého sestavil náš jediný dívčí tým, ukázalo se, že se mohli rovnat tamějším robotům.

Dokonce jsme měli možnost se pořádně najíst jídlem, které pro nás připravili sami studenti. Na výběr jsme měli ze čtyř jídel: palačinky, gyros, bramboráky a špekáčky. Naši kluci ochutnali vše a moc jim chutnalo.

Na závěr jsme na kameru mluvili o všech dojmech a nabídli nám zákusek. Pak jsme už jeli přejedení domů.

Aktualizováno Pondělí, 11 Prosinec 2017 11:24