Home Projekty Exkurze EXKURZE- ZOO LEŠNÁ
EXKURZE- ZOO LEŠNÁ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Polák
Pondělí, 27 Listopad 2017 12:01

Dne 21. června 2017 se konala exkurze pro žáky z přírodovědného klubu a z projektu Příběhy našich sousedů.

Celý výlet začal v 7:20 před hlavním vchodem ZŠ Ruda nad Moravou. Celou cestu autobusem nás provázelo krásné slunečné počasí a cesta rychle utíkala, po necelých dvou hodinách jsme už byli na místě.

Postupně jsme procházeli jednotlivé výběhy a pavilony a u některých jsme i dokonce slyšeli nějakou zajímavost, nebo komentář. Žáky zaujala všechna zvířata a celá zoo se jim moc líbila.

Jelikož nám pořádně vyhládlo, dali jsme si v tamějších bufetech jídlo, nabídka byla pestrá, u žáků vyhrála pizza, nebo řízek od maminky.

Pak jsme si už jen nakoupili suvenýry na památku a jeli spokojení a utahaní domů.

Aktualizováno Pondělí, 27 Listopad 2017 12:08