Home Soutěže Florbal kat. IV, Mohelnice 14.11.2017, okresní kolo, 4. místo
Florbal kat. IV, Mohelnice 14.11.2017, okresní kolo, 4. místo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ondřej Vykydal
Pátek, 24 Listopad 2017 09:09

V úterý 14.11.2017 se výběr naší školy účastnil okresního kola soutěže florbal – kategorie starší žáci.

Do turnaje tým nastoupil v opravdu dobré kondici a naši reprezentanti byli zase o poznání sehranější. Tomu nasvědčoval i fakt, že základní skupinou prošli pouze s jednou porážkou a to v utkání s týmem Gymnázia Šumperk.

Ocitli jsme se tak v samotném semifinále, kde jsme narazili na pozdějšího vítěze celého tohoto turnaje – ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk. Zde jsme bohužel utrpěli porážku 3:1. Následoval tak boj o 3. místo, kde jsme se opět potkali s Gymnáziem Šumperk. Naši reprezentanti se rozhodně nevzdávali a poměrně dlouhou dobu jsme s Gymnáziem drželi krok. Dokonce to vypadalo, i na ukončení samostatnými nájezdy. V pozdější fázi tohoto zápasu jsme však inkasovali rozhodující branku, která náš boj o 3. místo ukončila.

Nakonec jsme tedy skončili na 4. místě z 10 týmů.

I přes zklamání některých našich hráčů si však myslím, že náš celek podal vynikající výkon, za který jim právem náleží má pochvala.

Průběh zápasů:
základní skupina:

ZŠ Ruda x ZŠ Postřelmov                       1:0
ZŠ Ruda x ZŠ Zábřeh Severovýchod        0:0
ZŠ Ruda x ZŠ Údolí Desné                      2:0
ZŠ Ruda x Gymnázium Šumperk             1:2

Semifinále:
ZŠ Ruda x ZŠ Dr. E. Beneše                   1:3
ZŠ Ruda x Gymnázium Šumperk             1:2

Za náš tým nastoupili:
žáci 8. ročníku
CÉKR Jaroslav (8.A)