Atletika kat. I a II, Šumperk 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ondřej Vykydal
Středa, 07 Červen 2017 22:55

Další týden ve středu 17. 5. 2015 se atletických závodů čtyřčlenných družstev zúčastnili i naši nejmladší a neméně úspěšní sportovci z naší školy.

Kromě naší školy se soutěže účastnilo ještě dalších 14 škol. Před našimi reprezentanty tedy stála velká výzva. Soutěžilo se ve 4 atletických disciplínách – běh 50 m, dálka, míček a běh 400 m.

Stejně jako u jejich starších kolegů se sportovní klání neobešlo bez potřebné dávky podpory a motivace. Nutno podotknout, že ne všechny soutěžící týmy se mohou pochlubit takovou sounáležitostí. Pro některé z žáků to byly první „velké“ závody a náležitě si je užili. Někteří měli dokonce tolik energie, že během přestávek zvládli i různé formy sportovních her. Věříme, že si naši nejmenší atleti odvezli spoustu zážitků a chuť do dalších závodů.

Umístění družstev a jednotlivců je následující:

Družstva:

Kategorie žákyně 4. – 5. třída – 11. místo

Kategorie žákyně 2. – 3. třída – 13. místo

Kategorie žáci 4. – 5. třída – 8. místo

Kategorie žáci 2. – 3. třída – 11. místo

Jednotlivci (neoficiální) – do 20. místa

Adéla Pospíšilová – 17. místo

Jan Víšek – 6. místo

Vojtěch Vénos – 16. místo

Petr Diviš – 7. místo

Všem reprezentantům děkujeme za skvělé výkony a těšíme se na další sportovní úspěchy.

Jitka Sučanová, Ondřej Vykydal

Aktualizováno Středa, 07 Červen 2017 23:11