Home Basketball VYBÍJENÁ - Na krajský titul jsme nedosáhli
VYBÍJENÁ - Na krajský titul jsme nedosáhli PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Polák   
Čtvrtek, 18 Květen 2017 17:07

O tom, že na krajský titul nedosáhneme, rozhodlo naše třetí utkání v turnaji. V něm naše dívky po dvou poměrně snadných vítězstvích nad oběma školami z Prostějova nastoupily proti obhájcovi prvenství a tudíž účastníkovi republikových finále z předchozích dvou let ZŠ Velká Dlážka Přerov. Soupeř měl hned od začátku utkání navrch a porazil nás s naprostým přehledem. Sen o republikovém finále praskl jak mýdlová bublina a nám zůstal jen smutek.

Ale byla tu ještě možnost poprat se o 2. místo v závěrečném utkání s Jeseníkem. To se nám nakonec i přes jednobodovou porážku podařilo. Oproti loňskému 5. místu je to krok kupředu a obrovský úspěch našich děvčat, které hrály ve složení Eliška Aplová, Klára Bednářová, Karolína Bínová, Adéla Galisová, Valerie Horáková, Veronika Jankovová, Kateřina Kotrašová, kapitánka Adéla Pospíšilová, Veronika Smrčková, Adéla Ševčíková, Alena Vlková a Romana Zvárová.

Aktualizováno Středa, 14 Červen 2017 14:38